هرچه میخواهد دل ِ تنگت!

[ لُطفَن مثبت بیاندیش ]

نقدِ وبلاگی

x این روزها شرایطِ کاری برام فشرده تر شده و با توجه به وظایفِ جدیدی که بهم محول شده ، برنامه ی روزانه مو دستکاری کردم تا بدون دغدغه به همه ی کارام برسم . سعی میکنم برنامه ی وبلاگ مثلِ همیشه باشه و تغییری نکنه . اما اگر " گاهی اوقات" قادر به جبرانِ الطاف شما در کامنت گذاشتن نبودم منو ببخشید .

 x این پست رو میخوام اختصاص بدم به نقد خودم ! از دیدگاهِ‌ شما . این روزا دیدم که یکی از بازی های وبلاگی نقدِ وبلاگ بقیه بود ، اینکار خیلی برام جالب بود و دلم خواس که منم تجربه ش کنم . اما من نمیخوام شما به چشمِ یه بازی بهش نگاه کنین . خواهشم ازتون اینه که این وبلاگ و نویسنده ش رو صادقانه نقد کنید و نظراتتون رو در موردِ خودم _ با توجه به شناختی که از نوشته هام دارید _ و در موردِ محتوای کلی وبلاگ برام بنویسید . لازم نیست حتماً با اسم و مشخصات خودتون کامنت بذارید میتونین اینکار رو با اسم مستعار یا بدون نام انجام بدین . _ اگه اینطوری راحتتر هستید البته  _ 

  x برای کامنتهای این پُست جواب نمینویسم چون فقط دلم میخواد نظراتتونو بخونم و بدونم توو این ٢ سال دوره ی وبلاگ نویسی ، خواننده ها و دوستام چه تصوری از من و نوشته هام دارن . صریح و رک بودنتون توو بیانِ ذهنیتِ شخصی تون ، باعث خوشحالیم میشه .

 

 

  
نویسنده : نیم پوندی ; ساعت ٢:٢٢ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/۳/۳٠
تگ ها :