هرچه میخواهد دل ِ تنگت!

[ لُطفَن مثبت بیاندیش ]

روی ماه خداوند !

زن چادرش رو روی شانه ش انداخت و گفت : ببینم تو نمی خوای امشب خوش باشی؟ این طوری بهتره. هم تو خوش بگذرون هم من چند تومن گیرم میاد . گمونم این طوری خداوند تو هم راضیه راضی باشه. قبوله؟

توی یک فرعی پیچیدم و گفتم : تو تا حالا چیزی درباره ی خداوند شنیدی ؟

آینه ی کوچکی از توی کیفش بیرون آورد و خودش رو توش برانداز کرد و گفت: یه چیزایی شنیدم اما چیزه زیادی ندیدم ، اما اون نسناس گمونم هیچی نشنیده باشه . منظورم شوهرمه. خیلی ها رو میشناسم که هیچی از خداوند نشنیدند.گمونم خداوند هم چیزه زیادی از من نشنیده.

بعد شیشه ی ماشین رو پائین آورد و گفت : اگه شنیده بود که لابد منو زیر دست و پای اون بی صفت رها نمیکرد .اگه شنیده بود که مجبور نبودم واسه یه لقمه نون هر شب یه جا باشم.

بعد بغضش گرفت . گفت: اگه شنیده بود که مجبور نبودم هر روز به بچه هام دروغ بگم که دارم میرم خرید .

کنار خیابون ماشین رو نگه داشتم و توی جیب هامو گشتم و هرچه تا اون وقت کار کرده بودم گذاشتم توی دستش. حتی پول خرد ها رو هم گذاشتم توی دستش. گفتم : خیال کن خداونده من از توی آسمونش این ها رو انداخته پائین. مثل کسی که جن دیده باشه چند لحظه به من نگاه کرد و بعد پول ها رو قاپید. از ماشین پیاده شد و زل زد توو چشام. اشک تو چشماش جمع شده بود. قبل از اینکه در رو ببنده گفت: از طرف من روی ماه خداوند رو ببوس !

بخشی از کتاب روی ماه خداوند را ببوس !

پی نوشت بسیار مهم :

دوستان عزیزم ، در سایت معروف Petition Online یک نظر سنجی قرار داده شده مبنی بر درج نوروز ایرانیان در تقویم بین المللی سازمان ملل متحد بعنوان یک روز جهانی و تا الان هم نزدیک 210000 رای جمع آوری شده است.

معمولا این سایت به رای گیری هایی که بیش از 1 میلیون امضاء جمع آوری کرده بشدت اهمیت داده و الان چیزی نزدیک به 800 هزار رای فعلا کم داریم ...

که از شما میخوام به این سایت برید و امضاء رو انجام بدید :
 

لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید :

http://www.petitiononline.com/Norouz/

یه جاهایی لازمه که از ایرانی بودنمون دفاع کنیم ، اینجا فقط بحث وطنه نه چیزه دیگه!!! لطفاً کوتاهی نکنید و به بقیه ی دوستاتون هم خبر بدید. ممنون.

 

  
نویسنده : نیم پوندی ; ساعت ۱٠:٢٤ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٧/۱٠/٢٩