روی ماه خداوند !

زن چادرش رو روی شانه ش انداخت و گفت : ببینم تو نمی خوای امشب خوش باشی؟ این طوری بهتره. هم تو خوش بگذرون هم من چند تومن گیرم میاد . گمونم این طوری خداوند تو هم راضیه راضی باشه. قبوله؟

توی یک فرعی پیچیدم و گفتم : تو تا حالا چیزی درباره ی خداوند شنیدی ؟

آینه ی کوچکی از توی کیفش بیرون آورد و خودش رو توش برانداز کرد و گفت: یه چیزایی شنیدم اما چیزه زیادی ندیدم ، اما اون نسناس گمونم هیچی نشنیده باشه . منظورم شوهرمه. خیلی ها رو میشناسم که هیچی از خداوند نشنیدند.گمونم خداوند هم چیزه زیادی از من نشنیده.

بعد شیشه ی ماشین رو پائین آورد و گفت : اگه شنیده بود که لابد منو زیر دست و پای اون بی صفت رها نمیکرد .اگه شنیده بود که مجبور نبودم واسه یه لقمه نون هر شب یه جا باشم.

بعد بغضش گرفت . گفت: اگه شنیده بود که مجبور نبودم هر روز به بچه هام دروغ بگم که دارم میرم خرید .

کنار خیابون ماشین رو نگه داشتم و توی جیب هامو گشتم و هرچه تا اون وقت کار کرده بودم گذاشتم توی دستش. حتی پول خرد ها رو هم گذاشتم توی دستش. گفتم : خیال کن خداونده من از توی آسمونش این ها رو انداخته پائین. مثل کسی که جن دیده باشه چند لحظه به من نگاه کرد و بعد پول ها رو قاپید. از ماشین پیاده شد و زل زد توو چشام. اشک تو چشماش جمع شده بود. قبل از اینکه در رو ببنده گفت: از طرف من روی ماه خداوند رو ببوس !

بخشی از کتاب روی ماه خداوند را ببوس !

پی نوشت بسیار مهم :

دوستان عزیزم ، در سایت معروف Petition Online یک نظر سنجی قرار داده شده مبنی بر درج نوروز ایرانیان در تقویم بین المللی سازمان ملل متحد بعنوان یک روز جهانی و تا الان هم نزدیک 210000 رای جمع آوری شده است.

معمولا این سایت به رای گیری هایی که بیش از 1 میلیون امضاء جمع آوری کرده بشدت اهمیت داده و الان چیزی نزدیک به 800 هزار رای فعلا کم داریم ...

که از شما میخوام به این سایت برید و امضاء رو انجام بدید :
 

لطفاً به لینک زیر مراجعه کنید :

http://www.petitiononline.com/Norouz/

یه جاهایی لازمه که از ایرانی بودنمون دفاع کنیم ، اینجا فقط بحث وطنه نه چیزه دیگه!!! لطفاً کوتاهی نکنید و به بقیه ی دوستاتون هم خبر بدید. ممنون.

 

/ 31 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صدف

اطلاعاتم درباره دبی رفت بالا[نیشخند] حرفای خوبی زدی مرسی از نظرت عزیزم[ماچ]

ابراهیم

سلام مطالب قشنگی تو وبلاگت گذاشتی و وبلاگ قشنگی داری سری هم به وبلاگ من هم بزن و درباره وبلاگم نظر بده

افشین

ممنون از حضور سبزتون هانيه خانم رتبه سنج گوگلتون جالبه . [لبخند]

ماهور

چشمممممممممممممممم. الان به خدا گفتم : شکرت که دوستام از این شعر خوششون اومد. خدا گفت: آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند.[گل][گل][گل]

همه هستی ما

سلام همه هستي ما به روز شده منتظر حضورت هستم[گل]

هوشیاری

[گل]سلام [گل] روی ماه خدا همیشه قابل بوسیدنی است ولی این ماییم که آنقدر بعضی مواقع کوتوله می شویم که نمی توانیم ببوسیمش[گل][گل][گل] مطلب جالبی بود

افشین

ممنون از حضورتان . راست میگی همش شده تبلیغ . ولی خب بازم میخونم .

میثم

سلام دوست عزیزم مرثی از اینکه اینقدر به کلبه تنهایی من میای بازم بیا دوستت میثم

meghan

فکنم کتاب قشنگیه. البته تا اونجا که یادم کتابایی که تو میخوندی قشنگ بود[دست]