دل نوشته

عصر روز شنبه ، ١۴/٠٧/٨٧ ..... کافی شاپ صاحبقرانیه .. من ! دفترم ، قلمم و دلتنگی هام... دوباره دوست داشتم بنویسم ! و نوشتم :

بی اجازه آمدی ..... بی اجازه رفتی ! این چه رفت و آمدی بوود که قلبم را شکست و سکوت را بر لبانم مهمان کرد و من دوباره هم آغوش  تنهایی شدم. دوباره درد کشیدم و اشک ریختم اما چه فایده ! تو رفتی و من چشم به جاده رفتنت دوخته ام هنوز..... که برگردی؟ نه ! که روزی بفهمی این آمدن و رفتن بی جواب نخواهد بود .... بفهمی کسی که روی خرابه ی آرزوهای دیگری آشیانه بسازد باید به زودی منتظر طوفان باشد . ویرانه ی آرزوهای من ! جای امنی برای تو و دلبستگی جدیدت نخواهد بود . گرچه دعای خیرم را بدرقه راهت کردم ... که خوب باشی و عاشق اما ! عجیب از بازی روزگار هراس دارم .که نکند روزی تو در هم بشکنی و من نظاره گر باشم .... که نکند کسی که امروز تو را از من گرفت ، فردا بر آشیانه ی دیگری بنشیند و من دوباره از بازی روزگار متعجب شوم.... گناه من عشق بود ! گناه تو اما ...... ! خب ! تو بی گناهی ... هنوز هم مثل قبل بی گناهی . خوب و نجیب و مهربان . مهم نیست  که بی دلیل و بی خبر رفتی . همچون برگی بودی که از درختت خسته شدی اما بی رحمانه پاییز را بهانه کردی و رفتی !!!!! .... به سلامت !!!!

 

تصویر عاشقانه

/ 17 نظر / 10 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجید

شاخه گلی شکسته تو دسته تو اسیرم اگه نیایی تو پیشم یه وقت دیدی میمیرم محتاج یک نگاتم تا جون دارم فداتم محتاج یک نگاه و قهر بکنی میمیرم دستو پامو گم می کنم وقتی نگام می کنی تو نفس نفس هول می کنم وقتی صدام می کنی تو یادم دادی بسوزم... بسوزم و بسازم .. حالا دارم می سوزم .. بگو به چی رسیدی تو؟ اشکه چشامو دیدی بگو به چی رسیدی قسم به بی قراریت مردم از چشم انتظاریت محتاج یک نگاتم تا جون دارم فداتم ...... سرنوشت تعیین میکنه که چه شخصی تو زندگیت وارد بشه، اما قلب حکم می کنه که چه شخصی در قلبت بمونه!!!! [گل]

گلبرگ

akhey[ناراحت] . , haniye jun mersi az tarifet duste jadidam behet sar mizanam[قلب]

بیژن

درودبرگرامی همدل. نوشتاربسیارزیباو از دل‌ برآ/ده ای بود. شادوپیروزباشی. بدرود.

::::SaRa::::

سلام هانی جان. خوبی گلم ؟؟؟؟؟ خیلی لطف داری که همیشه به من سر می زنی . باور کن سرم شلوغه . اداره - کار خونه - زندگی - شوهر داری و ........... خلاصه حسابی من رو شرمنده خودت می کنی ببخش من رو گل نازم.

شروین

زیبا بود فانتزی های یک دختر در کافی شاپی واقع در صاحبقرانیه

همه هستی ما

سلام هانیه جونم من خوبم تو چطوری اوضاع خودت چطوره ؟ مرسی که بهم سر میزنی قربونت برم [ماچ][قلب][گل]

سوسن

[خداحافظ]