یک فنجان نسکافه داغ با خدا !!!

خدایا با توام !!! گوش میکنی ؟؟؟

خدایا ! حرفهای زیادی واسه گفتن دارم. حرفهایی که مدتهاس اینجا ! روی دلم تلنبار شده بود و من جرات گفتنش رو نداشتم. روزهای زیادی تو در حال آزمودن من بودی و من کم آوردم. بی قراری کردم ، سرت داد کشیدم و هیچ صبری به خرج ندادم. ... اما این تو بودی که همیشه صبور و مهربون کمکم کردی. خدایا ! منو ببخش .... قبول دارم که گاهی وقتا با شیطان گندم درو کردم و واسش سیب پوست کندم... اما ! باز هم شکر که هیچ وقت باهاش دست رفاقت ندادم !

خدایا ! روزهای زیادی بهم اشاره کردی که دارم سقوط میکنم و همون یه اشاره کافی بود تا من از لبه ی پرتگاه فاصله بگیرم. خدایا ! بابت تک تک این اشاره ها ازت ممنونم.بخاطر این که منو می بینی و تنهام نمیذاری ممنونم. می خوام اینو بدونی که  عاشقانه هامو توی این وبلاگ ! و وبلاگ دلم !! فقط به عشق تو مینویسم ... به عشق تو که یه دونه ای !!!

 

 

پ . ن : دوستای عزیزم یکی از دوستان خیلی خیلی گلم ( وبلاگ همه هستی ما ) منو به یه بازی دعوت کرده و اون بازی اینه که بنویسیم اگه نامرئی بودیم دوست داشتیم چیکار کنیم و کجاها بریم؟؟

خب ! من اگه نامرئی بودم اول از همه میرفتم جاهایی که عشق هست ! پیش آدمایی که ادعای عاشقی دارن ... میرفتم ببینم عاشقا وقتی از هم دور میشن چقدر به همدیگه وفادارن !!! و البته به یه عزیزی هم سر میزدم که الان شاید فرسنگها ازش دورم... اما بازم به یادشم !

منم این دوستان عزیزم رو به بازی دعوت میکنم :

کیوان ( وبلاگ کاغذی واسه تنهایی هام ) - گلبرگ ( وبلاگ رویای سبز ) -آرتمیس ( وبلاگ حرفهای دل من با تو )

امیدوارم همگی شاد و موفق باشید .

/ 22 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
همه هستی ما

سلام خانمی منم دلم برات تنگ شده بود اتفاقا دیروز به فکر ت بودم اما دسترسی به نت نداشتم . [ماچ][ماچ][ماچ]

همه هستی ما

امروز اول صبح تا کامنتت رو دیدم بدو بدو اومدم همونطور که گفتی[قلب] . امیدوارم حال و احوالت خوب باشه عزیزم مواظب خودت باش گل دختر بووووووووووووووووس مرسی که بهم سر میزنی [قلب][ماچ][بغل]

سینا

دستم را بگیر و با خودت به باغهای رو به باران ببر! من نمی خواهم از عقربه های ساعتم عقب بمانم. من نمی خواهم در پیاده روهای ابری دنبال صدای صاف تو بگردم!

سحر

به دیدارم بیا هر شب در این تنهایی تنها و تاریک خدا مانند دلم تنگ است... بیا ای روشن ای روشنتر از لبخند شبم را روز کن در زیر سرپوش سیاهی ها دلم تنگ است... بیا بنگر چه غمگین و غریبانه در این ایوان سرپوشیده وین تالاب مالامال دلی خوش کرده ام با این پرستوها و ماهی ها ، و این نیلوفر آبی و این تالاب مهتابی . .... شب افتاده است و من تنها و تاریکم . و در ایوان من دیریست در خوابند ، پرستوها و ماهی ها و آن نیلوفر آبی بیا ای مهربان با من ! بیا ای یاد مهتابی ! دلم تنگ است... عالی بود هانیه عزیز حرف نداشت[دست][دست][دست][دست][گل][گل]

سیامک

سلام...[ناراحت]...[گل]...سلام..[گل]

سیامک

خوبی...؟ خوشحالم که بازم قسمتم شد بیام اینجا...[لبخند]...

سیامک

چه سئوال جالبی...! البته این سئوال همیشه جواب های جالبی هم داره... فکر کنم منم بدم نیاد همچین کاری کنم... یعنی یه سری به همه مدعیای عاشقی بزنم..! آره شاید بد نباشه.. (خصوصا به دونفر که خیلی پیش ما ادعا میکنن عاشق همن...)

سیامک

معمولا تو همه خانواده ها از این آدمای عاشق پیشه هست... مث این دو نفری که ما تو خانوادمون داریم... اما خدا کنه واقعی باشه... خدا کنه... ان شا ا..