صبر کن ! بذار کفشای گلشیفته رو بپوشم بعد راه رفتنشُ قضاوت کنم .

تابو شکنی همیشـــــــــــه درد داره و وقتی تابویی شکسته میشه یک نفر قربانیه . قربانی ِ قضاوت و نگاه ِ حق به جانب ِ آدمها . درد داره وقتی میخوای کاری رو انجام بدی که میدونی چه پیامدی رو در سرزمین ِ پُر از تابوی تو در بر داره . درد داره که بدونی چه قضاوتهایی در انتظارته ، که بدونی چه نگاههای تشنه و حریصی قراره از یک عکس تنت رو بــــِــدَرَن اما تو انجامش بدی . جدای از هر طرز فکر اعتقادی ‍، [ که قطعاً من خودم همچین کاری رو تائید نمیکنم ] اما بهش میگم شجاعت . چون اطمینان دارم تصمیم آدمها نه از اندامشون که از اعماق ِ نگاهشون پیداست و اونچه از تو منتشر شد تصویری اروتـــ.یک نبود که یک دنیا حرف بود . به اندازه ی تمام ِ زنان ِ محصور شده ی سرزمین ِ من حرف بود .

 

* با فرض ِ براینکه عکسها فتوشاپ نبوده و واقعی ست !

/ 10 نظر / 12 بازدید
باران

این هم قربانی سیاستمدارنی است که پشت نقاب برای قتل یک انسان بیگناه دارند طرح ریزی می کند و خود قربانی هیچ خبری از مرگش ندارد!

فانوس در یایی

سلام من کارشو تاییدنمی کنم ولی هرکسی حق داره هر طور که می خواد زندگی کنه و تصمیم بگیره در مورد خودش . تو این مملکت این همه فاجعه اتفاق میوفته و ناموس مردم تو کوچه خیابون مورد تعرض نیروهای دولتی قرار می گیرن و کتک می خورن کسی صداش در نمیاد و به غیرتش بر نمی خوره , حالا همه شدن با غیرت و حافظ فرهنگ اسلامی . بعدشم با تیترت کاملا موافقم , باید حرفای گلشیفته هم شنیده بشه , هر کاری کرده به خودش مربوطه و حتما دلیلی برای خودش داره .

sara

بلد نیستم چیزی بگم

sara

خوفی هانیه جوووونم[بغل]

sara

میدونی هانیه عاشق گلشیفته بودم و هستم...یعنی واقعا یکی از هنر پیشه هایی ب،د که تا فیلم بازی میکرد من دلم میخواست برم ببینم و میرفتم... هانیه وقتی عکسشو دیدم بهت کردم و گفتم دروغه...بعد واقعا اشک اومد به چشمام.از ترس اینکه نکنه گلشیفته تموم شه؟نکنه اسیر بازی های کثیف این ابر طبقه ها شده باشه...نمیدونم چی شده اینجوری شده. واقعا ارزو دارم ارزو دارم اسیر این بازی ها نشده باشه که این ابر طبقه ها جز به له کردن ادم های با استعداد برای منافع خودشون فکر دیگه ای ندارن... خیلی دلم میخواست همه مون ازش حمایت میکردیم...میگفتیم تو مال اینجایی...اما میبینم خیلی ها دارن بهش انگ میزنن...این جمهوری عزیز اسلامی که سریع موضع گرفته و چه و چه... هرچند خودم با این عکس ها موافق نیستم.میدونی چرا؟یه لحظه تصور میکنم خواهرم!بهترین دوستم...ایا راضی بودم اینجوری قربانی شه؟؟؟ البته واقعا نمیدونم هدفش چی بوده.حتمن دلیلی برای خودش داشته.

مهدی

والا من عکس رو ندیدم ! نظری هم ندارم! یعنی نمی دونم چی بگم! کلا نمی دونم چی باید در مورد این قضیه بگم!!!!!!!!!!! [اوه]

یه دوست

......تنها میشود سکوت کرد - خودت باش. جهان، اصل را ستایش می‌کند اینگرید برگمن(هنرپیشه هالیوود)

نور امید بخش !

افرین !

ناتالی

کاش همه مردم حتی خونوادش این جرئت رو داشتن تا افتحار کنن به ایرانی بودن گلشیفته!

sara

اوهوم.من خودم حمایتش کردم. ایکون یک دختری که خیال میکنه خیلی شاخ تو کشور[نیشخند]